Bezdotykowe DYSPENSERY do dezynfekcji rąk

Aparat do bezdotykowej dezynfekcji rąk w postaci stojącej swobodnie wieży, który w połączeniu z płynem dezynfekującym gwarantuje wysoką skuteczność niszczenia bakterii i wirusów. W ten sposób ograniczamy możliwość zakażenia mikroorganizmami przenoszonymi na dłoniach. Jednocześnie nie obliguje on do zakupu płynu dezynfekcyjnego określonej firmy i jest możliwe zastosowanie płynu dezynfekującego dowolnej marki na bazie alkoholu. Dibond – materiał z jakiego wykonany jest dyspenser W porównaniu do innych płyt kompozytowych, dibond charakteryzuje się wyjątkowo niską wagą. Obecność polietylenu w składzie sprawia, że materiał ten jest lekki i idealnie gładki. Dibond cechuje się także dużą wytrzymałością. Nie ulega korozji, wykazując przy tym odporność na zginanie.

Dawkowanie

Istnieje możliwość ustawienia dawkowania w zakresie od 0.2 ml do 5 ml. Standardowa dawka ustawiona jest na 1.2 ml, co daje około 8 000 dawek. Duża wnęka

Pozwala na bezdotykową dezynfekcję obu rąk. Nadmiar płynu dezynfekcyjnego nie brudzi ubrań i podłogi. Wysokość od podłoża: 103 cm. Wymiary wnęki: wysokość – 20 cm, szerokość – 25 cm.

 

Kompatybilność

Możliwość wykorzystania dowolnych środków na bazie alkoholu.

 

Czujnik

Po włożeniu rąk czujnik aktywuje pompkę, która rozpyla ustawioną dawkę środka w postaci mgiełki.

 

Podświetlenie LED

W momencie wsunięcia rąk do wnęki dezynfekcyjnej następuje podświetlenie jej wnętrza za pomocą oświetlenia LED.